Mecz Norwich vs Wigan dnia 2022-08-06 11:30 - wynik końcowy 1-1

Norwich vs Wigan, wynik 1-1. Dnia 2022-08-06 11:30 na obiekcie sportowym Carrow Road rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły Norwich oraz Wigan.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Norwich i Wigan wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: J. McClean 29' 0-1 W. Keane M. Aarons 62' 1-1 M. Rashica

Żółte kartki Norwich:

Żółte kartki Wigan: Max Power 45' Ben Amos 90' Ryan Nyambe 90' Thelo Aasgaard 90'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Wigan:

Sędzią głównym tego spotkania był Matt Donohue, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Norwich stanie naprzeciw Birmingham, następne spotkania z drużynami Hull City oraz Huddersfield natomiast Wigan z Fleetwood Town. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City oraz Coventry.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Championship. Ciekawe drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak Max Power często serwują pierwszorzędnym entuzjastom wiele pozytywnych przeżyć. Obserwujemy niezwykłe asysty czy gole, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe walki między graczami okazują się bardzo zażarte, nie często bywa, iż są to zmagania nużące. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania sportowe lubianej ligi Championship oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Norwich i Wigan w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Carrow Road.