Mecz Reading - Peterborough zakończony wynikiem 3-1

Reading - Peterborough wynik 3-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Reading a Peterborough wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2021-09-14 19:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Reading oraz Peterborough.

Gole strzelali: J. Swift 64' 1-0 T. Dele-Bashiru 67' 2-0 G. Puscas N. Thompson 74' 2-1 J. Ward T. Dele-Bashiru 88' 3-1 J. Swift

Żółte kartki Reading:

Żółte kartki Peterborough: F. Kent 45'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Peterborough:

Główny sędzia spotkania to T. Robinson. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Reading zmierzy się już z Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Derby oraz Cardiff a Peterborough zmierzy się z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth oraz Bristol City.

Coraz częściej zauważamy, że oddani fani śledzą poczynania, które startują w lidze Championship. Utalentowane futbolowe zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak F. Kent stale sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Ustawicznie natrafiamy na efektowne gole oraz asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają wyjątkowe przeżycia z meczu. Wspaniałe potyczki między drużynami futbolowymi bywają bardzo zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, że mecze męczą. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Championship oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Reading i Peterborough oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Select Car Leasing Stadium.