Dnia 2024-01-01 17:15 odbył się mecz między Sheffield Wednesday i Hull City - końcowy wynik 3-1

Dzisiaj na stadionie Hillsborough odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Sheffield Wednesday i Hull City. Po pierwszej połowie wynik był remisowy 0-0, lecz w drugiej połowie obie drużyny zaskoczyły kibiców wystawiając na boisku swoje najlepsze umiejętności. Ostatecznie Sheffield Wednesday zwyciężyło 3-1 nad Hull City, zdobywając cenne trzy punkty w 26. kolejce Championship.

Mecz pomiędzy drużynami Sheffield Wednesday a Hull City w ramach Championship

W dniu 1 stycznia 2024 roku na stadionie Hillsborough odbył się mecz pomiędzy drużynami Sheffield Wednesday a Hull City w ramach 26 kolejki ligowej Championship. Sędzią głównym spotkania był D. Bond.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0-0, jednak emocje nabrały tempa w drugiej połowie. Na 49. minucie M. Johnson zdobył bramkę dla Sheffield Wednesday, asystując A. Fletcherowi, otwierając wynik meczu.

Na 55. minucie D. Gassama podwyższył prowadzenie drużyny gospodarzy, asystując M. Johnson. Kolejną bramkę dla Sheffield Wednesday zdobył J. Windass na 72. minucie, przypieczętowując zwycięstwo.

Hull City nie poddało się i na 76. minucie S. Twine zmniejszył straty, zdobywając bramkę dla gości.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść Sheffield Wednesday, a zacięta rywalizacja przełożyła się także na ilość żółtych kartek. Gospodarze otrzymali trzy żółte kartki, a mianowicie Liam Palmer na 60. minucie, Pol Valentín na 62. minucie oraz Mallik Wilks w doliczonym czasie gry.

Z kolei zawodnicy Hull City również musieli uważać, otrzymując cztery żółte kartki. Alfie Jones został ukarany na 45. minucie, Scott Twine na 57. minucie, Jacob Greaves na 85. minucie, a Regan Slater na 89. minucie.

Warto również wspomnieć o czerwonych kartkach, które padły podczas tego pojedynku. Na 35. minucie czerwoną kartkę zobaczył Tyler Morton z Hull City, natomiast żadnego zawodnika Sheffield Wednesday nie wyrzucono z boiska.

Następne mecze dla Sheffield Wednesday to starcia z Southampton, Coventry i Watford, natomiast Hull City zmierzy się z Norwich, Birmingham oraz Sunderland.