Dnia 2023-12-13 19:45 miało miejsce spotkanie Norwich vs Sheffield Wednesday zakończone wynikiem 3-1

W piłkarskim starciu Norwich pokonało Sheffield Wednesday 3-1 w meczu Championship. Wynik na przerwę to 1-1. Spotkanie odbyło się 13 grudnia 2023 roku o godzinie 19:45 na stadionie Carrow Road.

Mecz piłki nożnej: Norwich vs Sheffield Wednesday

Witajcie na relacji z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Norwich i Sheffield Wednesday. Starcie odbyło się na stadionie Carrow Road w ramach 21. kolejki ligi Championship. Spotkanie rozpoczęło się 13 grudnia o godzinie 19:45.

Sędzią głównym tego spotkania był Leigh Doughty.

Pierwsza bramka padła już w 7. minucie spotkania, kiedy to Borja Sainz wpisał się na listę strzelców, a asystę zanotował K. McLean, dając prowadzenie gospodarzom.

Goście odpowiedzieli bramką w 32. minucie. B. Cadamarteri wyrównał wynik na 1-1, a asystę zanotował M. Ihiekwe.

Po przerwie to drużyna gospodarzy objęła prowadzenie. W 48. minucie A. Barnes zdobył bramkę na 2-1, a asystę zanotował Borja Sainz.

Norwich podwyższyło prowadzenie w 72. minucie za sprawą J. Rowe, a asystę zaliczył D. Giannoulis, ustalając tym samym wynik na 3-1.

W trakcie meczu żółte kartki otrzymali Kellen Fisher (Norwich) w 30. minucie oraz Liam Palmer (Sheffield Wednesday) w 42. minucie.

Warto zauważyć, że żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki w trakcie tego spotkania.

Następne mecze dla Norwich to starcia z Huddersfield, West Brom i Millwall, natomiast Sheffield Wednesday zmierzy się z zespołami Cardiff, Coventry i Bournemouth.

To wszystko z tego spotkania, pozostaje nam czekać na kolejne emocje związane z piłką nożną!