Na stadionie Weston Homes Stadium dnia 2022-04-23 14:00 odbyło się spotkanie między Peterborough oraz Nottingham Forest - wynik końcowy 0-1

Peterborough kontra Nottingham Forest, wynik końcowy 0-1. W dniu 2022-04-23 14:00 na stadionie Weston Homes Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 44. Zmierzyły się Peterborough oraz Nottingham Forest.

Pierwsza część spotkania między Peterborough a Nottingham Forest zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: S. Surridge 45' 0-1 B. Johnson

Żółte kartki Peterborough: Harrison Burrows 19' Jack Taylor 25' Sammie Szmodics 67'

Żółte kartki Nottingham Forest: Sam Surridge 73' Jack Colback 88' Brice Samba 90'

Czerwone kartki Peterborough:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Główny sędzia spotkania to Salisbury Michael, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Peterborough zmierzy się już z Millwall, następne spotkania z drużynami Blackpool oraz Fulham. Kolejno natomiast Nottingham Forest podejmie Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth oraz .

W dzisiejszych czasach wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi Championship. Mocne piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak Harrison Burrows Sam Surridge raz za razem zagwarantowały wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Wielokrotnie natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Walki między piłkarzami bywają bardzo zajadłe, rzadko bywa koniec końców, że potyczki nas męczą. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Peterborough i Nottingham Forest z ligi Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Weston Homes Stadium.