Mecz pomiędzy Reading oraz Wigan na obiekcie Select Car Leasing Stadium: 1-1

Reading vs Wigan zakończony wynikiem 1-1. W dniu 2023-04-29 14:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 45 pomiędzy Reading a Wigan.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Reading a Wigan zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: C. Hughes 81' 0-1 J. McClean Y. Meïté 90' 1-1 N. Sarr

Żółte kartki Reading: Cesare Casadei 80' Yakou Méïté 90'

Żółte kartki Wigan: Max Power 90'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Wigan:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Davies, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Reading zmierzy się już z Huddersfield, następne spotkania z drużynami Rotherham oraz natomiast Wigan z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj oddani fani z dużym entuzjazmem śledzą interesujące potyczki w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak Cesare Casadei Max Power wielokrotnie zapewniają wspaniałym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami okazują się nader zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, iż potyczki męczą. Zdarzają się książkowe bramki oraz asysty, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Championship. Reading oraz Wigan jak ich udział w Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Select Car Leasing Stadium.