Mecz Wigan kontra Sunderland, wynik końcowy 1-4

Wigan kontra Sunderland, wynik 1-4. W dniu 2022-12-29 19:45 na stadionie DW Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 25 pomiędzy Wigan a Sunderland.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wigan a Sunderland zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-4.

Gole strzelali: Ellis Simms 19' 0-1 Trai Hume Will Keane 42' 1-1 Ross Stewart 66' 1-2 Patrick Roberts 85' 1-3 Daniel Neil Amad Diallo 89' 1-4

Żółte kartki Wigan: James McClean 11' Curtis Tilt 61'

Żółte kartki Sunderland: Daniel Ballard 59'

Czerwone kartki Wigan:

Czerwone kartki Sunderland:

Główny sędzia spotkania - Salisbury Michael, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Wigan stawi czoła Hull City, następne spotkania z drużynami Luton i Cardiff a Sunderland podejmie Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami Shrewsbury i Swansea.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą bardzo interesujące poczynania, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak James McClean Daniel Ballard raz za razem sprawiają wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, idealne bramki oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się zajadłe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że są to zmagania nudne. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Wigan i Sunderland w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak DW Stadium.