Mecz Wigan kontra Millwall, wynik końcowy 2-1

Dnia 2023-04-22 14:00 na obiekcie sportowym DW Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 44 pomiędzy Wigan a Millwall.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Wigan oraz Millwall wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: W. Keane 14' 1-0 G. Saville 30' 1-1 T. Bradshaw T. Aasgaard 84' 2-1 C. Lang

Żółte kartki Wigan: James McClean 90'

Żółte kartki Millwall: Callum Styles 37' Jake Cooper 45'

Czerwone kartki Wigan:

Czerwone kartki Millwall:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Madley, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Wigan stanie naprzeciw Reading, następne spotkania z drużynami Rotherham i Blackpool. Kolejno natomiast Millwall zmierzy się z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Liczące się zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak James McClean Callum Styles nieprzerwanie gwarantują fantastycznym sympatykom mnóstwo emocji. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami z ligi są niezwykle zajadłe, rzadko bywa jednoznacznie, że są to potyczki mało interesujące. Zdarzają się przechodzące do historii asysty czy bramki, ostre faule zakończone żółtą kartką gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship. Uczestnictwo takich drużyn jak Wigan oraz Millwall w lidze Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, DW Stadium.