Mecz Stoke City kontra Wigan zakończony wynikiem 0-1

Stoke City kontra Wigan, wynik końcowy 0-1. Dnia 2023-04-18 18:45 na obiekcie sportowym bet365 Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 43 pomiędzy Stoke City a Wigan.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Stoke City i Wigan wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: W. Keane 54' 0-1 M. Power

Żółte kartki Stoke City: Jordan Thompson 27' Nick Powell 90'

Żółte kartki Wigan: Max Power 32' Ryan Nyambe 68'

Czerwone kartki Stoke City:

Czerwone kartki Wigan:

Sędzią głównym tego spotkania był Tom Nield, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Stoke City stawi czoła QPR, następne spotkania z drużynami Watford oraz Reading. Kolejno natomiast Wigan z Rotherham. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi Championship. Mocne piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Jordan Thompson Max Power niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy spektakularne bramki czy asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Zmagania pomiędzy piłkarzami są niezwykle zażarte, rzadko bywa, iż są to widowiska statyczne. Zachęcamy, żeby oglądać mecze piłkarskie ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Stoke City i Wigan w lidze Championship zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak bet365 Stadium.