Mecz Rotherham - Wigan zakończony wynikiem 0-2

Rotherham - Wigan, wynik końcowy 0-2.

Pierwsza połowa meczu między Rotherham i Wigan zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-10-01 14:00 na obiekcie sportowym AESSEAL New York Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Rotherham i Wigan.

Gole strzelali: W. Keane 12' 0-1 C. Wyke T. Naylor 84' 0-2 J. Whatmough

Żółte kartki Rotherham: Richard Wood 45' Brooke Norton-Cuffy 50' Ben Wiles 52'

Żółte kartki Wigan: Ben Amos 76'

Czerwone kartki Rotherham:

Czerwone kartki Wigan:

Główny arbiter meczu - Andy Davies, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Rotherham zmierzy się już z Millwall, następne spotkania z drużynami Blackburn i Huddersfield a Wigan z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff i Blackburn.

Coraz częściej liczni kibice śledzą fascynujące potyczki w lidze Championship. Interesujące futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Richard Wood Ben Amos bardzo często zagwarantowały wspaniałym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Potyczki między graczami są niezwykle zajadłe, nie często zdarza się, iż widowiska nas męczą. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul, idealne asysty czy gole dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship i śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Rotherham i Wigan w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, AESSEAL New York Stadium.