Spotkanie Middlesbrough - Wigan, wynik końcowy 4-1

W dniu 2022-12-26 15:00 na stadionie Riverside Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 24 pomiędzy Middlesbrough a Wigan.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Middlesbrough a Wigan zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: M. Forss 26' 1-0 D. Watmore C. Akpom 49' 2-0 R. Giles C. Akpom 59' 3-0 T. Aasgaard 61' 3-1 M. Power C. Akpom 90' 4-1 R. Giles

Żółte kartki Middlesbrough: Hayden Hackney 79' Tommy Smith 80'

Żółte kartki Wigan: Charlie Hughes 66'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Czerwone kartki Wigan:

Sędzią głównym tego spotkania był Oliver Langford, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Middlesbrough stawi czoła Blackburn, następne spotkania z drużynami Birmingham i Brighton a Wigan podejmie Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami Hull City i Luton.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które dotyczą ligi Championship. Składające się z uzdolnionych graczy futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak przykładowo Hayden Hackney Charlie Hughes nieustannie gwarantują wspaniałym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące smaczku całemu widowisku. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się nieustępliwe, rzadko bywa, że są to spotkania statyczne. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Middlesbrough i Wigan z ligi Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Riverside Stadium.