Bristol City - Wigan, wynik spotkania: 1-1

W dniu 2023-02-15 19:45 na stadionie Ashton Gate rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Bristol City i Wigan.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Bristol City i Wigan zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: R. Atkinson 36' 1-0 A. Mehmeti A. Fletcher 65' 1-1 M. Power

Żółte kartki Bristol City: Mark Sykes 90' George Tanner 90'

Żółte kartki Wigan: Ryan Nyambe 72' Jack Whatmough 81' James McClean 90'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Wigan:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Bristol City stanie naprzeciw Hull City, następne spotkania z drużynami Manchester City i Cardiff. Kolejno natomiast Wigan podejmie Preston. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham i West Brom.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów śledzi potyczki, które tyczą się ligi Championship. Mocne futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Mark Sykes Ryan Nyambe wielokrotnie zaserwowały wyborowym kibicom wiele pozytywnych emocji. Zdarzają się bezlitosne faule zakończone żółtym kartonikiem, przepiękne bramki oraz asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy drużynami bywają zażarte, rzadko zdarza się definitywnie, iż są to widowiska nie warte uwagi. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, oglądać spotkania piłkarskiej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich znanych zespołów jak Bristol City i Wigan w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Ashton Gate.