Mecz Sheffield Wednesday - Millwall, wynik końcowy 0-4

W kolejce numer 16 ligi Championship doszło do spotkania pomiędzy drużynami Sheffield Wednesday a Millwall. Mecz odbył się na stadionie Hillsborough, a wynik końcowy był zdecydowanie na korzyść gości. Millwall pewnie pokonał Sheffield Wednesday 4-0. Już na przerwę goście prowadzili 2-0, a w drugiej połowie dodali jeszcze dwie bramki. To było niezwykle efektowne zwycięstwo, które na pewno doda pewności siebie drużynie z Millwall.

Sheffield Wednesday vs Millwall 0-4

Data i godzina meczu: 2023-11-11 15:00

Liga: Championship

Kolejka: 16

Miejsce rozgrywki: Hillsborough

W meczu pomiędzy drużynami Sheffield Wednesday i Millwall, na stadionie Hillsborough, doszło do zdecydowanej dominacji gości. Wynik końcowy to 0-4, a już na przerwę drużyna Millwall prowadziła 0-2.

Bramki padły w kolejnych minutach: M. Wallace otworzył wynik w 31. minucie, a G. Honeyman zanotował asystę. Kolejną bramkę dla gości zdobył G. Saville w 42. minucie. W drugiej połowie W. Harding trafił do siatki w 52. minucie, a B. Norton-Cuffy ustalił wynik meczu na 0-4 w 72. minucie, z asystą T. Bradshawa.

Sheffield Wednesday zanotowało także dwie żółte kartki: Di'Shon Bernard w 51. minucie oraz Callum Paterson w 82. minucie. Natomiast zawodnicy z Millwall, także zanotowali dwie żółte kartki: Jake Cooper w 41. minucie i George Saville w 72. minucie.

Mecz sędziował Gavin Ward z Anglii.

Następne mecze dla Sheffield Wednesday: Birmingham, Leicester, Blackburn. Następne mecze dla Millwall: Coventry, Ipswich, Sunderland.