Na obiekcie DW Stadium dnia 2023-05-08 14:00 miało miejsce spotkanie Wigan - Rotherham: wynik 0-0

Wigan - Rotherham, wynik końcowy 0-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Wigan a Rotherham zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2023-05-08 14:00 na stadionie DW Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 46 pomiędzy Wigan a Rotherham.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wigan:

Żółte kartki Rotherham: Leo Fuhr Hjelde 59' Wes Harding 60'

Czerwone kartki Wigan:

Czerwone kartki Rotherham:

Główny arbiter spotkania - Tim Robinson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Wigan zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz a Rotherham z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej liczni kibice z entuzjazmem śledzą poczynania, które dotyczą ligi Championship. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Leo Fuhr Hjelde raz za razem serwują wspaniałym kibicom wiele niesamowitych przeżyć. Wielokrotnie obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Wspaniałe walki pomiędzy graczami z ligi są zajadłe, nie często bywa, że są to zmagania usypiające. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship. Uczestnictwo takich zespołów jak Wigan oraz Rotherham z ligi Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak DW Stadium.