Wigan - Swansea, wynik spotkania: 0-2

Wigan - Swansea, wynik końcowy 0-2.

Pierwsza połowa spotkania między Wigan a Swansea zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2023-04-10 14:00 na obiekcie sportowym DW Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 41. Na przeciw siebie stanęły Wigan i Swansea.

Gole strzelali: J. Piroe 14' 0-1 J. Piroe 34' 0-2 J. Fulton

Żółte kartki Wigan: Callum Lang 40' Charlie Hughes 45' Jack Whatmough 90'

Żółte kartki Swansea: Ryan Manning 45'

Czerwone kartki Wigan:

Czerwone kartki Swansea:

Główny arbiter spotkania to Sam Allison, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Wigan stawi czoła Stoke City, następne spotkania z drużynami Millwall i Reading. Kolejno natomiast Swansea podejmie Preston. Następne mecze zagra z drużynami Norwich i Hull City.

Fani futbolu śledzą potyczki ligi Championship. Uzdolnione piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak między innymi Callum Lang Ryan Manning stale gwarantują własnym wiernym fanom wiele emocji. Potyczki między drużynami bywają nader zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, że spotkania męczą fana. Bardzo często zdarzają się ostre faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Wigan i Swansea jak ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak DW Stadium.