Witaj na stronie kibiców Sheffield Wednesday F.C!

Mecz pomiędzy Sheffield Wednesday kontra Norwich zakończony wynikiem 2-2

Spotkanie Sheffield Wednesday - Norwich, wynik 2-2

W środowy wieczór na stadionie Hillsborough w ramach 42. kolejki Championship doszło do zaciętego starcia pomiędzy drużynami Sheffield Wednesday i Norwich. Mecz zakończył się remisem 2-2, mimo że na przerwę piłkarze z Norwich prowadzili 2-0. Wydarzenie miało miejsce dokładnie 6 dni temu o godzinie 18:45, a emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz Sheffield Wednesday - Stoke City zakończony wynikiem 1-1

Mecz Sheffield Wednesday - Stoke City zakończony wynikiem 1-1 dnia 2024-04-13 14:00

W meczu 43. kolejki Championship, Sheffield Wednesday podejmowało Stoke City na stadionie Hillsborough. Mimo zaciętej rywalizacji, obie drużyny podzieliły się punktami po remisowym spotkaniu zakończonym wynikiem 1-1. Choć żadna z ekip nie zdołała odskoczyć rywalowi, emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego. Mecz odbył się 13 kwietnia o godzinie 14:00, a kibice do samego końca trzymali się w napięciu, nie wiedząc, która drużyna ostatecznie wyjdzie zwycięsko z boiska.

Middlesbrough kontra Sheffield Wednesday, wynik 2-0

Middlesbrough vs Sheffield Wednesday, wynik spotkania 2-0

W ostatnim spotkaniu ligowym rozegranym w Championship, drużyna Middlesbrough podejmowała Sheffield Wednesday na swoim boisku - Riverside Stadium. Mecz, który odbył się 8 dni temu, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Już w pierwszej połowie Middlesbrough objęło prowadzenie, utrzymując kontrolę nad grą do końcowego gwizdka sędziego.

Sheffield Wednesday kontra Swansea, wynik 1-1

Mecz Sheffield Wednesday vs Swansea na obiekcie Hillsborough - 1-1

W meczu 39. kolejki Championship Sheffield Wednesday podejmowało drużynę Swansei na stadionie Hillsborough. Mimo zaciętej rywalizacji obie drużyny podzieliły się punktami po remisowym wyniku 1-1. Spotkanie odbyło się dnia 29 marca 2024 roku o godzinie 15:00, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz Ipswich - Sheffield Wednesday, wynik końcowy 6-0

W ostatniej kolejce Championship drużyna Ipswich zaprezentowała swoją niezwykłą siłę, demolując rywali z Sheffield Wednesday wynikiem 6-0 na własnym stadionie Portman Road. Mecz, który odbył się 2 dni temu, 16 marca o godzinie 15:00, był prawdziwą demonstracją dominacji gospodarzy, którzy już do przerwy prowadzili 3-0. To było starcie, które na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.

Mecz Sheffield Wednesday - Plymouth zakończony wynikiem 1-0

Sheffield Wednesday vs Plymouth, wynik spotkania - 1-0

Wczorajszy wieczór na stadionie Hillsborough przyniósł emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Sheffield Wednesday i Plymouth w ramach 36. kolejki Championship. Ostatecznie to gospodarze cieszyli się z zwycięstwa 1-0 po spotkaniu, które pozostało bezbramkowe do przerwy. Mecz odbył się 5 marca o godzinie 19:45, a kibice mogli śledzić zmagania obu drużyn na boisku.

Mecz pomiędzy Sheffield Wednesday - Leeds wynik 0-2

Spotkanie Sheffield Wednesday - Leeds, wynik końcowy 0-2

W środowy wieczór na stadionie Hillsborough odbył się pojedynek pomiędzy drużynami Sheffield Wednesday i Leeds w ramach 37. kolejki ligi Championship. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Leeds 2:0, którego bramki padły, odpowiednio, w pierwszej i drugiej połowie spotkania. Emocjonujące starcie odbyło się 3 dni temu o godzinie 20:00, pozostawiając kibiców obu drużyn z silnymi wrażeniami po widowisku.

Mecz pomiędzy Sheffield Wednesday - Plymouth, wynik 1-0

Sheffield Wednesday kontra Plymouth, wynik meczu: 1-0

W meczu 36. kolejki Championship drużyna Sheffield Wednesday podejmowała Plymouth na Hillsborough. Po zaciętym starciu to gospodarze wyszli zwycięsko, ostatecznie pokonując rywali 1-0. Pomimo bramkowej niemocy w pierwszej połowie, mecz dostarczył wielu emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Mecz pomiędzy Rotherham vs Sheffield Wednesday 0-1

Mecz Rotherham kontra Sheffield Wednesday, wynik końcowy 0-1

W meczu 35. kolejki Championship drużyna Rotherham podejmowała Sheffield Wednesday na AESSEAL New York Stadium. Po wyrównanej walce to Sheffield Wednesday wyszło zwycięsko, zdobywając cenne trzy punkty po golowej bramce, która padła dopiero w drugiej połowie spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 0-1 na korzyść gości.

Skrót dnia

Millwall - Peterborough, wynik końcowy 3-0

Millwall kontra Peterborough 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Millwall a Peterborough wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.