Witaj na stronie kibiców Sheffield Wednesday F.C!

Blackburn - Sheffield Wednesday 1-3

Spotkanie Blackburn - Sheffield Wednesday zakończone wynikiem 1-3 dnia 2024-04-21 11:30 na stadionie Ewood Park

Wystarczyło trzech goli, by mecz pomiędzy Blackburn a Sheffield Wednesday stał się emocjonującym widowiskiem. Spotkanie, które odbyło się w ramach 44. kolejki Championship na stadionie Ewood Park, zakończyło się zwycięstwem Sheffield Wednesday 3-1. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, goście potrafili ustalić swoją wyższość po przerwie, zdobywając kolejne dwa gole. Mecz, który odbył się dnia 2024-04-21 o godzinie 11:30, dostarczył kibicom wiele emocji i piłkarskich wrażeń.

Mecz pomiędzy Sheffield Wednesday kontra Norwich zakończony wynikiem 2-2

Spotkanie Sheffield Wednesday - Norwich, wynik 2-2

W środowy wieczór na stadionie Hillsborough w ramach 42. kolejki Championship doszło do zaciętego starcia pomiędzy drużynami Sheffield Wednesday i Norwich. Mecz zakończył się remisem 2-2, mimo że na przerwę piłkarze z Norwich prowadzili 2-0. Wydarzenie miało miejsce dokładnie 6 dni temu o godzinie 18:45, a emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz Sheffield Wednesday - Stoke City zakończony wynikiem 1-1

Mecz Sheffield Wednesday - Stoke City zakończony wynikiem 1-1 dnia 2024-04-13 14:00

W meczu 43. kolejki Championship, Sheffield Wednesday podejmowało Stoke City na stadionie Hillsborough. Mimo zaciętej rywalizacji, obie drużyny podzieliły się punktami po remisowym spotkaniu zakończonym wynikiem 1-1. Choć żadna z ekip nie zdołała odskoczyć rywalowi, emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego. Mecz odbył się 13 kwietnia o godzinie 14:00, a kibice do samego końca trzymali się w napięciu, nie wiedząc, która drużyna ostatecznie wyjdzie zwycięsko z boiska.

Middlesbrough kontra Sheffield Wednesday, wynik 2-0

Middlesbrough vs Sheffield Wednesday, wynik spotkania 2-0

W ostatnim spotkaniu ligowym rozegranym w Championship, drużyna Middlesbrough podejmowała Sheffield Wednesday na swoim boisku - Riverside Stadium. Mecz, który odbył się 8 dni temu, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Już w pierwszej połowie Middlesbrough objęło prowadzenie, utrzymując kontrolę nad grą do końcowego gwizdka sędziego.

Sheffield Wednesday kontra Swansea, wynik 1-1

Mecz Sheffield Wednesday vs Swansea na obiekcie Hillsborough - 1-1

W meczu 39. kolejki Championship Sheffield Wednesday podejmowało drużynę Swansei na stadionie Hillsborough. Mimo zaciętej rywalizacji obie drużyny podzieliły się punktami po remisowym wyniku 1-1. Spotkanie odbyło się dnia 29 marca 2024 roku o godzinie 15:00, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz Ipswich - Sheffield Wednesday, wynik końcowy 6-0

W ostatniej kolejce Championship drużyna Ipswich zaprezentowała swoją niezwykłą siłę, demolując rywali z Sheffield Wednesday wynikiem 6-0 na własnym stadionie Portman Road. Mecz, który odbył się 2 dni temu, 16 marca o godzinie 15:00, był prawdziwą demonstracją dominacji gospodarzy, którzy już do przerwy prowadzili 3-0. To było starcie, które na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.

Mecz Sheffield Wednesday - Plymouth zakończony wynikiem 1-0

Sheffield Wednesday vs Plymouth, wynik spotkania - 1-0

Wczorajszy wieczór na stadionie Hillsborough przyniósł emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Sheffield Wednesday i Plymouth w ramach 36. kolejki Championship. Ostatecznie to gospodarze cieszyli się z zwycięstwa 1-0 po spotkaniu, które pozostało bezbramkowe do przerwy. Mecz odbył się 5 marca o godzinie 19:45, a kibice mogli śledzić zmagania obu drużyn na boisku.

Mecz pomiędzy Sheffield Wednesday - Leeds wynik 0-2

Spotkanie Sheffield Wednesday - Leeds, wynik końcowy 0-2

W środowy wieczór na stadionie Hillsborough odbył się pojedynek pomiędzy drużynami Sheffield Wednesday i Leeds w ramach 37. kolejki ligi Championship. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Leeds 2:0, którego bramki padły, odpowiednio, w pierwszej i drugiej połowie spotkania. Emocjonujące starcie odbyło się 3 dni temu o godzinie 20:00, pozostawiając kibiców obu drużyn z silnymi wrażeniami po widowisku.

Mecz pomiędzy Sheffield Wednesday - Plymouth, wynik 1-0

Sheffield Wednesday kontra Plymouth, wynik meczu: 1-0

W meczu 36. kolejki Championship drużyna Sheffield Wednesday podejmowała Plymouth na Hillsborough. Po zaciętym starciu to gospodarze wyszli zwycięsko, ostatecznie pokonując rywali 1-0. Pomimo bramkowej niemocy w pierwszej połowie, mecz dostarczył wielu emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Skrót dnia

Mecz pomiędzy Bristol City - Wigan, wynik 1-1

W dniu 2023-02-15 19:45 na stadionie Ashton Gate rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Bristol City i Wigan.