Na stadionie Pride Park Stadium miało miejsce spotkanie pomiędzy Derby i Peterborough: 1-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Derby a Peterborough zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-02-19 15:00 na obiekcie sportowym Pride Park Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 33. Zmierzyły się Derby i Peterborough.

Gole strzelali: L. Sibley 90' 1-0 R. Morrison

Żółte kartki Derby: Nathan Byrne 76' Curtis Davies 80' Ravel Morrison 90' Louie Sibley 90' Ryan Allsop 90'

Żółte kartki Peterborough: Hayden Coulson 31' Hayden Coulson 35' Reece Brown 59' Ricky Jade-Jones 70' Nathan Thompson 76' Josh Knight 87'

Czerwone kartki Derby: Tom Lawrence 47'

Czerwone kartki Peterborough: Hayden Coulson 35'

Główny arbiter spotkania - James Linington, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Derby zmierzy się już z Millwall, następne spotkania z drużynami Luton i Cardiff a Peterborough podejmie Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Hull City i Manchester City.

Wierni kibice śledzą niezwykle ciekawe poczynania w lidze Championship. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Nathan Byrne Hayden Coulson częstokroć zagwarantowały kapitalnym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Często zdarzają się wyśmienite gole oraz asysty, ostre sytuacje na faul gwarantujące smaczku całemu widowisku. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami bywają zajadłe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż mecze przynudzają. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Championship i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Derby oraz Peterborough i ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Pride Park Stadium.