Na obiekcie Weston Homes Stadium dnia 2021-10-02 14:00 miał miejsce mecz Peterborough - Bristol City zakończony wynikiem 2-3

Peterborough - Bristol City, wynik 2-3.

Pierwsza połowa meczu między Peterborough i Bristol City zakończyła się 2-2. Końcowy wynik meczu to 2-3.

W dniu 2021-10-02 14:00 na stadionie Weston Homes Stadium odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 11 pomiędzy Peterborough a Bristol City.

Gole strzelali: S. Szmodics 22' 1-0 H. Burrows N. Thompson 34' 1-1 G. Tanner 40' 1-2 S. Szmodics 43' 2-2 D. Butler C. Martin 84' 2-3 J. Williams

Żółte kartki Peterborough: N. Thompson 90'

Żółte kartki Bristol City: A. King 82'

Czerwone kartki Peterborough:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny arbiter meczu - David Coote, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Peterborough zmierzy się już z Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Hull City i QPR a Bristol City zmierzy się z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest i West Brom.

Oddani fani śledzą pasjonujące starcia ligi Championship. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak N. Thompson A. King niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, wyjątkowe gole i asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. Walki między piłkarzami z ligi zdarzają się zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to spotkania statyczne. To też warto przeglądać spotkania sportowe popularnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Peterborough i Bristol City w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Weston Homes Stadium.